Penzion Lacembok

ubytování, kde se budete cítit lépe jak doma

Recenze našich zákazníků

Krásný, pěkně vybavený pokoj nic nám nechybělo. Vše nově zařízené, byli jsme nadmíru spokojeni. Připlatili jsme si snídani, která byla královská. Pan majitel je velmi příjemný, usměvavý pán. (Mona – převzato z booking.com)

 

Snídaně královská,postel super, majitel velice příjemný. Mohu jen doporučit. (Eva – převzato z booking.com)

 

Penzion Lacembok nás velmi mile překvapil nejen svou pozicí ve městě, ale hlavně perfektním zázemím – parkování u penzionu, zajištění snídaní (výborné),stravování nedaleko penzionu. Velký dík patří také majitelům, kteří se o nás starali takřka nad rámec svých povinností. Děkujeme. (Petr – převzato z booking.com)

 

Skvělé a čisté ubytování, nový penzión, velmi ochotný majitel, vynikající snídaně. Není problém si vzít s sebou pejska. Penzión prostě nemá chybu – doporučuji všem. Velmi živá obec Luže – skvělé místo nejen pro dovolenou.  (Pavel – převzato z booking.com)

 

Skvěle situovaný penzion v centru města s nadstandardním servisem a vybavením. Pokoj útulný a moderní v kamenném domě, což příjemně potěší v letních vedrech. Doporučuji bohatou snídani, kterou dostanete téměř do postele a je doslova připravena na míru.  (Johan – převzato z booking.com)

 

Krásný penzion, citlivě renovovaný prostor, přírodní materiály, bytelná postel, klid na spaní. Výborná čerstvá snídaně do pokoje. O víkendu je ve městě taky kulturní program: divadlo pod širým nebem na hradě! Na penzion jsme natrefili náhodou, když jsme nenašli ubytování v Litomyšli, ale měli jsme se tak dobře, že se určitě vrátíme! Děkujeme!  (Michala – převzato z booking.com)

 

Penzion je moc krásně, moderně a přitom citlivě zařízen s ohledem na jeho umístění v historické budově. Vybaven byl především pro pohodlí hostů. Pan majitel byl velmi vstřícný a ochotný i když jsme dorazili mnohem dříve než jsme si objednali. Rozhodně doporučujeme si dopřát v rámci nabídky i snídani až na pokoj….. 🙂    (Šárka a Tomáš – převzato z booking.com)

 

Útulně vybavený pokoj , bohatá snídaně téměř do postele, velice příjemný majitel, k dispozici káva, čaj, kávovar, tablet – opravdu se myslelo snad na vše, krásně zrekonstruovaný prostor, přímo na náměstí a přesto klidné místo. (Radek – převzato z booking.com)

 

Velmi romantický, zrekonstruovaný pokoj a celkově i budova, jde vidět, že s designem si někdo hezky vyhrál. Také snidaně byla moc fajn – mohli jsme si navymýšlet co jsme chtěli 🙂 Malé detaily nás příjemně překvapovaly po celou dobu našeho pobytu.  (Lukáš – převzato z booking.com)